Stażysta

Ogłoszenie archiwalne, sprawdź inne oferty pracy!

Auto-Michaś, lokalny partner ProfiAuto, w związku z ciągłym rozwojem firmy poszukuje kandydatów na stanowisko: stażysta w siedzibie firmy w Augustowie. Jeżeli potrafisz nawiązać kontakt z klientem i chcesz pracować w energicznym, zaangażowanym zespole to właśnie Ciebie szukamy!

Obowiązki:

  • dobór i sprzedaż części zamiennych do samochodów osobowych w oparciu o dostępne katalogi,
  • dostarczanie towarów do klientów,
  • bezpośrednia obsługa klientów,
  • aktywny kontakt telefoniczny i mailowy z klientem,
  • rozkładanie towarów w magazynie,
  • dbanie o pozytywny wizerunek firmy.

Wymagania:

  • komunikatywność i zdolności interpersonalne,
  • wysoka kultura osobista oraz nastawienie na osiąganie wyników,
  • prawo jazdy kategorii B.

Oferujemy:

  • umowę o pracę,
  • wynagrodzenie uzależnione od osiąganych wyników i doświadczenia,
  • szkolenia produktowe i sprzedażowe z możliwością rozwoju zawodowego.

Auto-Michaś to dynamicznie rozwijająca się firma w branży motoryzacyjnej. Jeżeli motoryzacja jest Twoją pasją i chcesz pracować z ludźmi o podobnych zainteresowaniach dołącz do nas!